Aby boli vaše šperky stále rovnako krásne, treba im venovať zodpovedajúcu starostlivosť.

Šperky nenoste pri ťažkej fyzickej práci ani pri športe. Predídete tak mechanickému poškodeniu šperku aj chemickej reakcii s potom.

Vyhýbajte sa noseniu šperkov vo veľmi prašnom alebo vlhkom prostredí plavární, bazénov, sáun a chráňte ich pred extrémnymi výkyvmi teplôt a pôsobeniu morskej vody. Taktiež dávajte dole šperky z rúk pri umývaní riadu.

Šperky chráňte pred nárazmi a kontaktom s tvrdými a drsnými predmetmi, aby ste ich nepoškriabali alebo nerozbili.

Šperky by nemali prichádzať do kontaktu s parfumom, lakom na vlasy a telovou kozmetikou. Preto si šperk dajte až po ich použití.

Na noc si šperky odkladajte do šperkovnice vystlanej jemnou látkou alebo do krabičky HANDMADE, ktorú ponúkame ku kúpe šperku.

Šperky dobíjame počas mesačného splnu na parapete. Niektoré kamene je potrebné raz do mesiaca opláchnuť, nie však všetky. Viac info v kategórií Účinky kameňov.

V prípade povolenia nylónovej nite alebo pri jej samovoľnom roztrhnutí máte u nás ZDARMA opravu a doplnenie koráliek v prípade ich straty.

V prípade záujmu o výmenu nite či koráliek je možná aj táto služba avšak za POPLATOK, 1 euro naši zákazníci 5 eur v prípade zakúpeného šperku niekde inde.

Ďakujeme a TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP

Novinky z blogu

Poslali ste nám