Olivín


ÚČINKY:

Olivín dáva nekontrolovateľný pocit vášne, lásky a sexu – duchovným i hmotným smerom – a pomáha pri naplňovaní skrytých túžob. V duševnej rovine učí čistej láske a súčasne vnáša do hmotného sveta lepší sexuálny život. Kúsok olivínu dokáže pohltiť Váš vlastný strach a uvoľniť Vás spolu s Vašim partnerom. Pomáha aj prekonať prehnanú sebeckosť a kritickosť ohľadne vlastného tela. Posilňuje kladné povahové črty. Olivín súčasne upokojuje naše rozbúrené city a výborne pôsobí pri zaspávaní alebo meditácii. Jedná sa o kameň posilňujúci lásku a súčasne vzbudzujúci túžbu po poznaní samého seba. Olivín veľmi dobre dokáže upokojiť rozbúrené vášne, zvlášť tie, ktoré majú korene v minulých životoch.

ÚČINKY PRE TELO:

Olivín je ochranný kameň vhodný predovšetkým pre ženy. Zlepšuje vzťahy a sexuálny život. Učí nás odpúšťať a zbavuje nás pocitu viny. Olivín pomáha prijať zodpovednosť na vlastný život a svoje rozhodnutia. Pokiaľ stojíte pred vážnym rozhodnutím svojho života, tento kameň je pre Vás ako stvorený, aby Vám pomohol intuitívne a správne rozhodovanie v ťažkých životných situáciách.

STAROSTLIVOSŤ:

Kameň treba nechať nabiť pri slnečnom žiarení najlepšie na parapetnej doske zvnútra kde svieti slnko počas celého dňa. Kameň sa dobije a bude pripravený na nosenie a pomáhanie. Taktiež ho môžeme odložiť aj na 2 dni na parapetu počas splnu - prvý a druhý deň splnu. Kameň potrebuje energiu dobiť ako my, preto dávajme pozor na jeho pravidelné dobíjanie. Čistíme raz do mesiaca pod tečúcou vodou.

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal šperk nosiť počas dňa a dávať dole pri kúpaní, fyzických aktivitách, spánku či prípadne vo veľkých horúčavách. V tomto prípade si dávame šperk pod vankúš. Avšak určite je dobré raz za mesiac ho počas noci splnu na dva dni odložiť na parapetu. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka). Energiu olivínu môžeme zosilniť tak, že ho kombinujeme s kryštálom, nefritom, achátom alebo perlou či lávou

Olivín

Novinky z blogu

Poslali ste nám