Kryštál

kameň čistoty a priateľstva

ÚČINKY:

Jeho čistá a jasná energia odstraňuje blokády, narušenie aury a nesúlad duše.Nabíja nás neustále novou energiou, prehlbuje intuíciu a meditáciu. Všade na svete je cenený ako meditačný kameň. Vyjasňuje atmosféru, vyžaruje čistotu a vnáša súlad do priestoru, v ktorom sa nachádza. Je silný ochranný kameň v kombinácii s ruženínom. Položený pri posteli vnáša jasno do našich snov.

ÚČINKY PRE TELO:

Kryštál je kameň s najširším rozsahom liečebných účinkov. Vyrovnáva, čistí a chráni našu auru, čím nás nabíja novou vitalitou. Priložením na postihnuté miesta mierni bolesti. Pomáha aj na liečbu štítnej žľazy a očných chorôb najlepšie pokladať kryštál prirodzene nahriaty slnkom a taktiež sa používal na zastavenie krvácania ci pri poruche rovnováhy a závratoch. Kryštálom je možné čistiť aj pitnú vodu a energeticky ju tak nabíjať (jeden stredne veľký kryštál vložíme na noc do jeden a pol litra vody).

STAROSTLIVOSŤ:

Kameň treba nechať nabiť pri slnečnom žiarení najlepšie na parapetnej doske počas celého dna. Čistíme raz do mesiaca pod tečúcou vodou pre zosilnenie energie kombinujeme s ruženínom.

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť počas dna a dávať dole iba pri kúpaní. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka).

Poslali ste nám