Riečna perla

ochraňuje, posilňuje a rozvíja zmysel pre krásu

ÚČINKY:

Ukazujú nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu.Perly nás učia nevytvárať si predsudky a konať láskyplne. Perla nám neustále pripomína dokonalú harmóniu a krásu našej vlastnej bytosti. Náhrdelník z perál chráni pred nešťastím. Starí Gréci pripisovali perle schopnosť udržiavať krásu a to až do vysokého veku.

ÚČINKY PRE TELO:

Perly sa používajú sa pri nedostatku vápniku. Perla nám vyjasňuje pocity a záporné emócie a tak podporuje fyzickú očistu a vylučovanie, taktiež nás chráni pred chorobami a udržiava naše telo čisté.

STAROSTLIVOSŤ:

Kameň treba nechať nabiť pri slnečnom žiarení najlepšie na parapetnej doske zvnútra kde svieti slnko počas celého dňa. Kameň sa dobije a bude pripravený na nosenie a pomáhanie. Taktiež ho môžeme odložiť aj na 2 dni na parapetu počas splnu - prvý a druhý deň splnu. Kameň potrebuje energiu dobiť ako my, preto dávajme pozor na jeho pravidelné dobíjanie.  Čistíme raz do mesiaca pod tečúcou vodou.            

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal šperk nosiť počas dňa a dávať dole pri kúpaní, fyzických aktivitách, spánku či prípadne vo veľkých horúčavách. V tomto prípade si dávame šperk pod vankúš. Avšak určite je dobré raz za mesiac ho počas noci splnu na dva dni odložiť na parapetu. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka). Energiu perly môžeme zosilniť tak, že ju skombinujeme so smaragdom, ruženínom alebo kryštálom.

Riečna perla

Novinky z blogu

Poslali ste nám