Mramor svetloružový

kameň fyzického tela

ÚČINKY:

Mramor nás spája predovšetkým so silou a odhodlaním v našom fyzickom tele a taktiež silou Zeme a prebúdza schopnosť vážiť si naše telo, ktoré nám bolo dané. Učí nás zameriavať svoju pozornosť na zdravie a to ako sa vo svojom tele cítime. Jeho sila nám dáva vitalitu a schopnosť sústrediť sa. Tento kameň je ideálny pre ľudí, ktorí sa cítia slabo a hľadajú svoj životný smer. Taktiež prebúdza naše tvorivé schopnosti a pomáha motivovať pri strate chuti do fyzických aktivít.

ÚČINKY PRE TELO:

Mramor sa používa na silu nášho fyzického telo, liečia sa ním aj poruchy po zlomenine, kŕčové žily a poruchy chôdze. Veľmi dobre pôsobí a zlepšuje funkciu vonkajších orgánov a preto skvelo podporuje celé telo. Je tu aj pri pomoci liečbe psychiky. V minulosti sa mramor nosil tiež ako ochrana pred zlomeninami a pomáha na znižovanie rizika úrazu.

STAROSTLIVOSŤ:

Kameň treba nechať nabiť pri slnečnom žiarení najlepšie na parapetnej doske zvnútra kde svieti slnko počas celého dňa. Kameň sa dobije a bude pripravený na nosenie a pomáhanie. Taktiež ho môžeme odložiť aj na 2 dni na parapetu počas splnu - prvý a druhý deň splnu. Kameň potrebuje energiu dobiť ako my, preto dávajme pozor na jeho pravidelné dobíjanie. Kryštál čistíme raz do mesiaca pod tečúcou vodou. Energiu mramoru môžeme zosilniť tak, že ho skombinujeme s lávou, mačacím okom, jadeitom, ruženínom či akvamarínom.

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal šperk nosiť počas dňa a dávať dole pri kúpaní, fyzických aktivitách, spánku či prípadne vo veľkých horúčavách. V tomto prípade si dávame náramok pod vankúš. Avšak určite je dobré raz za mesiac ho počas noci splnu na dva dni odložiť na parapetu. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka).

Mramor svetloružový

Novinky z blogu

Poslali ste nám