Mačacie oko biele

kameň podporujúci rozvoj nášho intelektu a dôvtipu

ÚČINKY:

Mačacie oko je veľmi špecifický kameň. Má nádherné odlesky a farby a veľmi silno pôsobí na našu psychiku. Doplna nám najmä sebavedomie, intelekt, dôvtip. Je určený hlavne ľudom, ktorí potrebujú zlepšiť svoje sebavedomie a musia sa naučiť dôverovať svojim inštinktom. Mačacie oko je veľmi obľúbené medzi ženami, pretože je nádherným doplnkom pre každú príležitosť.

ÚČINKY PRE TELO:

Používa sa na podporu liečby psychiky, stresu a emočných zaťažení. Zmierňuje dopad stresu pre naše telo a pomáha nám počúvať svoje srdce.

STAROSTLIVOSŤ:

Kameň treba nechať nabiť pri slnečnom žiarení najlepšie na parapetnej doske zvnútra kde svieti slnko počas celého dňa. Kameň sa dobije a bude pripravený na nosenie a pomáhanie. Taktiež ho môžeme odložiť aj na 2 dni na parapetu počas splnu - prvý a druhý deň splnu. Kameň potrebuje energiu dobiť ako my, preto dávajme pozor na jeho pravidelné dobíjanie.  Čistíme raz do mesiaca pod tečúcou vodou.

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal šperk nosiť počas dňa a dávať dole pri kúpaní, fyzických aktivitách, spánku či prípadne vo veľkých horúčavách. V tomto prípade si dávame šperk pod vankúš. Avšak určite je dobré raz za mesiac ho počas noci splnu na dva dni odložiť na parapetu. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka. Energiu mačacieho oka môžeme zosilniť tak, že ho skombinujeme s akýmkoľvek liečivým kameňom.

Mačacie oko biele

Novinky z blogu

Poslali ste nám