Čierna láva

amulet liečenia

ÚČINKY:

Lávový kameň je silným ochranným amuletom. Najviac bojuje s depresiami a je zasvätený liečeniu a uzdraveniu. Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi. To isté platí aj pre urieknutie. Tento náramok Vás bude zásobovať celý deň pozitívnou energiou a bude Vám dodávať silu. Kamene sú priamo z krátera sopky so zafarbením do červena. Čierna láva je farbená.

ÚČINKY PRE TELO:

Priaznivo pôsobí na problémy pohybového ústrojenstva, ale aj na problémy s prekrvením tela. Taktiež vhodné pre ľudí, ktorým býva neustále zima. Pomáha bojovať hlavne so stresom a depresiami a keď sa človek nachádza pod veľkým tlakom. Taktiež pomáha našej psychike vyrovnať sa s ťažkými životnými situáciami, v  ktorej sa určite ocitne každý z nás. Láva je nielen štýlová, ale aj veľmi nápomocná v dnešnej tažkej a náročnej dobe.

STAROSTLIVOSŤ:

Kameň treba nechať nabiť na parapetnej doske okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra) celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. Kameň sa dobije a bude pripravený na nosenie a pomáhanie. Kameň potrebuje energiu dobiť ako my, preto dávajme pozor na jeho pravidelné dobíjanie. Energiu čiernej lávy môžeme zosilniť tak, že ju skombinujeme s ruženínom alebo hematitom.

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť počas dňa a dávať dole pri kúpaní, fyzických aktivitách, spánku či prípadne vo veľkých horúčavách. V tomto prípade si dávame náramok pod vankúš. Avšak určite je dobré raz za mesiac ho počas noci splnu na dva dni odložiť na parapetu. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka).

Čierna láva

Novinky z blogu

Poslali ste nám