Ónyx lesklý

veľmi silný kameň prinášajúci do života veľa lásky a duchovnej múdrosti

ÚČINKY:

Tento tajomný čierny kameň nás učí, že aj utrpenie je cestou k rozvoju a pomáha nám na ceste k duchovnej múdrosti. Vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberie z Vášho tela negatívnu energiu.Pomáha na ceste k oslobodeniu, vecnej pravde a duchovnej múdrosti. Vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole.

ÚČINKY PRE TELO:

Pomáha pri liečbe sluchu. Tiež sa používa pri poruche rovnováhy, ostrí zrak a podporuje imunitný systém. Ónyx sa odpradávna používal aj pri problémoch so srdcom. Overilo sa, že pomáha aj na ekzémy, rýchlejšie hojí rany a jazvy. Tiež pomáha na kosti a zuby.

STAROSTLIVOSŤ:

Čistiť pod prúdom vlažnej vody, alebo nechať cez noc v miske s vodou spolu s kryštálom. Nabíjať častým a dlhým vystavovaním priamemu slnku.

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť neustále. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka)Energiu ónyxu môžeme zosilniť tak, že ho skombinujeme s lávou, hematitom a kryštálom.

Poslali ste nám