Nefrit

harmonizačný ochranný kameň prinášajúci lásku, vyrovnané medziľudské vzťahy a čistú myseľ

ÚČINKY:

Tento tajomný kameň nám tíši prehnané emócie a taktiež tíši duševné napätie a smútok. Vedie nás k harmónií, vyrovnanosti a mieru a pomáha nám v ťažkých chvíľach, ktoré prežívame. Taktiež pomáha nevzdávať sa a podporuje nás v rýchlom rozhodovaní v pracovnom živote. Ak si ho dáme pod vankúš prináša pekné sny a dobrý spánok a pomáha pri bolesti hlavy.

ÚČINKY PRE TELO:

Vhodné pre ľudí, ktorí si liečia zápal obličiek a ich nedostatočnú funkciu, taktiež je vhodný pre človeka s ochorením močových ciest a močového mechúra.Pomáha telu zbaviť sa jedov a škodlivých látok – detoxikuje organizmus.

STAROSTLIVOSŤ:

Nefrit čistíme pod prúdom vlažnej vody a nabíjame ho na priamom slnku, dostatočne dlho. Ideálne celý jeden deň.

NOSENIE:

Pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť neustále. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na ruke, ktorou aj píšeme (pravák na pravej, ľavák na ľavej) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov ľavá ruka). Energiu nefritu môžeme zosilniť tak, že ho skombinujeme s kryštálom, howlitom, achátom či ruženínom.

Poslali ste nám